Zapraszamy wszystkich chętnych do uczęszczania na treningi Karate Tradycyjnego. Zajęcia prowadzą doświadczeni, certyfikowani instruktorzy i sędziowie World Traditional Karate-Do Federation, mistrzowie Europy, reprezentanci Polski, absolwenci i studenci Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku.

Zapewniamy:

§ Dogodne warunki do treningu Karate Tradycyjnego (sale ćwiczeń, maty, worki, tarcze, siłownia, makiwara, system audio-video)

§ Dostęp do wiedzy i najnowszych metod treningowych

§ Regularne zajęcia

§ Regularnie prowadzone egzaminy na stopnie uczniowskie i mistrzowskie

§ Udział w zawodach rangi regionalnej, krajowej i międzynarodowej

§ Klubowe obozy letnie i zimowe

§ Wyjazdy na seminaria z udziałem największych mistrzów karate na świecie

§ Wyjazdy na mistrzostwa, zgrupowania, imprezy

§ Opiekę nad dziećmi i opiekę lekarską

Do naszych sekcji trafiają zarówno najmłodsi (już w wieku 5 lat), młodzież szkolna, gimnazjaliści, licealiści, studenci, jak i osoby dorosłe, często zajmujące się różnymi profesjami w życiu zawodowym. Coraz częściej zdarza się tak, że na trening przychodzą starzy znajomi – osoby, które kiedyś, kilka lub kilkanaście lat temu uczęszczały na treningi, a potem były zmuszone z różnych powodów je przerwać. One również są mile widziani w naszym klubie.

Na treningi zapraszamy również osoby trenujące karate dotychczas w innych klubach/szkołach/organizacjach. Aby rozpocząć trening Karate Tradycyjnego należy posiadać zaświadczenie o braku przeciwwskazań do uprawiania tego typu sportów od lekarza ogólnego.

Zadzwoń lub napisz do nas, jeżeli chcesz się zapisać do klubu. Odpiszemy lub oddzwonimy do Ciebie!!!

Sprawdź i wybierz zajęcia, które najbardziej Ci odpowiadają.