Wielki sukces osiągnęły nasze zawodniczki występujące na XXXV Mistrzostwach Polski w Karate Tradycyjnym, które odbyły się w dniach 26-28.04.2024 r. w Puławach. Małgorzata Patyna, w pięknym stylu, wygrywając zwycięskie walki przed zakończeniem regulaminowego czasu, wykonując świetne kontrataki i ataki kombinacjami, zajęła II miejsce w kumite młodzieżowców oraz III w fukugo młodzieżowców. Bardzo dobrze spisały się również nasze młodsze zawodniczki, które w kumite drużynowym juniorek zajęły III miejsce. Drużynę stanowiły:

  • Sara Bebkiewicz – sekcja Wiczlino
  • Natalia Bielicka – sekcja Karwiny
  • Hanna Jaroszewska – sekcja Karwiny.

 

Gratulujemy i życzymy cierpliwości w sięganiu po kolejne sukcesy!!!

 

Małgorzata Patyna (z lewej) – w jednej z wielu akcji kontrataku go no sen

 

Natalia Bielicka (z prawej) – III miejsce w kumite drużynowym juniorek, w jednej z swoich spektakularnych akcji

Nasza drużyna juniorek (III miejsce w kumite drużynowym) – od lewej Sara Bebkiewicz, Natalia Bielicka, Hanna Jaroszewska