Ergo Arena gościła zawodników z kilku województw na Otwartych Mistrzostwach Województwa Pomorskiego – zawody kilka razy przekładane ze względu na pandemię wreszcie się odbyły. Zawodnicy mimo przerwy w treningach zaprezentowali całkiem dobry poziom po jednym tygodniu przygotowań. Medale zdobyli: Sandra Kurek złoty w kumite i brązowy w fuku- go seniorek, Ryszard Sabiniarz – srebrny w kata seniorów +, Tomasz Kryłowicz – brązowy w kumite i fuku-go juniorów, Armin Zadora –  4 mce fuku-go juniorów,
Małgorzata Patyna – złoty w fukugo oraz brązowy w kumite i w kata kadetek, Stanisław Odorski – brązowy w kata młodzików gr 3-1 kyu, Jagoda Majchrowska – brązowy w kata młodziczek gr. 9-8 kyu, Filip Zeidler – 4 miejsce w kata młozików gr. 4 kyu, Antonina  Maćkiewicz – brązowy w kata gr. C 7 kyu, Laura Bebkiewicz – brązowy w kata gr. C 6-4 kyu, Wiktor Tarasiuk – srebrny medal w kata gr 4-3 kyu.
Wszystkim gratulujemy i czekamy na dobre wyniki w Mistrzostwach Polski i Pucharze Dzieci, które  się zbliżają (11-14.06.2021 r.).
Oss !

 

 

 

Wyniki OMWP 2021