W dniu 23.03.2014 roku w Hali Judo AWFiS w Gdańsku zostały rozegrane Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w Karate Tradycyjnym, których organizatorem był Okręgowy Związek Karate Tradycyjnego w Gdańsku. W zawodach startowało 274 zawodników z 10 klubów województwa pomorskiego oraz Akademii Karate Tradycyjnego w Koszalinie. Zawody odbyły się dzięki wsparciu Urzędu Marszałkowskiemu w Gdańsku.

Mistrzostwa te były dedykowane Anecie Zatwarnickiej, instruktorce karate z Zielonej Góry, która walczy z ciężką chorobą. Podczas zawodów zbierane były środki finansowe, które zostaną przekazane na jej leczenie i rehabilitację. Wszyscy zawodnicy i sędziowie wykonali także wspólnie kata, aby dodać Anecie energii i siły do dalszej walki.

Wszystkim, którzy przyłączyli się do pomocy na rzecz Anety, należą się podziękowania.

Reprezentanci Karate Klubu Gdynia zdobyli w sumie 19 medali – 6 złotych, 6 srebrnych i 7 brązowych, zdobywając w sumie 63 punktów i zajmując w klasyfikacji zespołowej 2 miejsce,  za Karate Klubem Wejherowo. Tym samym, w ilości zdobytych medali, poprawili swój wynik z zawodów, jakie odbyły się miesiąc wcześniej w Wejherowie. Miejmy nadzieję, że tak dobra passa będzie trwała nadal.

Złote medale w poszczególnych konkurencjach zdobyli Oskar Suchecki (3 medale), Zuzanna Pobłocka (2 medale) i Dominik Bierecki.

Srebrne medale w poszczególnych konkurencjach zdobyli Bartosz Łukaszewski, Dominik Dąbrowski, Mateusz Dampc, Zuzanna Pobłocka, Dominik Bierecki i Damian Biniewicz.

Brązowe medale w poszczególnych konkurencjach zdobyli Nikodem Jaroszewski, Zuzanna Ragan, Błażej Kowalewski, Bartosz Dołotko, Rafał Czecholewski, Dominik Bierecki i Damian Biniewicz.

Punktowane czwarte miejsca w poszczególnych konkurencjach zajęli Maria Kurowska, Filip Lubiński, Borys Sieradzan, Gabriela Pobłocka, Mateusz Manthey, Zuzanna Ragan i Błażej Kowalewski.