W dniach 10-16.02.2019 r., w Wygoninie (pow. kościerski) sekcja Karwiny naszego klubu uczestniczyła w Zimowym Obozie Karate Tradycyjnego. Odbywał się on w Domu Wczasów Dziecięcych w Wygoninie, który  zasługuje na pozytywną ocenę warunków socjalnych i sportowo-rekreacyjnych. W ośrodku są bardzo dobre, schludne 4-5 osobowe pokoje, codziennie sprzątane, dobrze wyposażona sala gimnastyczna, świetlice multimedialne a wokół pawilonu ciekawe i świetnie zaaranżowane tereny rekreacyjne – place zabaw, boiska do różnych gier sportowych, tereny zielone do atletyki terenowej itd. W pracy w najmłodszymi uczestnikami obozu wspierają nas wychowawcy z ośrodka, którzy w czasie pomiędzy zajęciami karate organizują dodatkowe atrakcje – gry i zabawy świetlicowe, quizy, atletykę i rekreację na świeżym powietrzu. Uczestnicy obozu mięli 4 obowiązkowe sesje sportowe: poranny rozruch, przedpołudniowy trening karate, popołudniowy trening karate oraz gry sportowe po kolacji. Aby poprawić samopoczucie naszych karateków zorganizowaliśmy wycieczkę do aquaparku w Bytowie, dyskotekę, turniej karate oraz ognisko z pieczeniem kiełbasek. Poniżej zapraszamy do galerii zdjęć z obozu.

 

 

Trening grupy zaawansowanej.

 

 

Trening grupy początkującej i średnio zaawansowanej.

 

 

Czas wypoczynku na świeżym powietrzu.

 

 

Po kolacji – gry sportowe lub dyskoteka.

 

 

Turniej karate.

 

 

Nasi medaliści:

pierwszy od lewej – Franciszek Zajko – IV miejsce w kata w kategorii dzieci ur. 2006-08 r.

druga od prawej – Anna Zajko – II  miejsce w kata w kategorii dzieci ur. 2006-08 r.

 

 

 

pierwsza od lewej – Anna Zajko – IV miejsce w kumite w kategorii dzieci ur. 2006-08 r.

drugi od prawej – Bartosz Kniżewski – II  miejsce w kumite w kategorii dzieci ur. 2006-08 r.

 

 

Ognisko, kiełbaski, soczek …

 

Uczestnicy i kadra instruktorska Zimowego Obozu Karate – Wygonin 2019.