W dniu 24 kwietnia 2022 r. w Warszawie odbył się XVIII Puchar Polski w Kumite Drużynowym Mazovia Karate Cup. Nasz klub wystawił bardzo młodą drużynę juniorek młodszych oraz juniorkę, Małgorzatę Patynę, która jako już doświadczona zawodniczka wraz z koleżankami z innych klubów naszego województwa zdobyła III miejsce. Po bardzo trudnej rundzie grupowej, drużyna ta dotarła do strefy pucharowej, gdzie wynikiem 0:2 przegrała awans do finału.  Walcząc o III miejsce  nasza zawodniczka, Małgorzata Patyna, wygrała swój pojedynek dając drużynie Okręgowego Związku Karate Tradycyjnego w Gdańsku miejsce  na ostatnim miejscu podium. Młodsza drużyna, w której wystąpiły: Sara Bebkiewicz, Natalia Bielińska i Anna Zajko, walcząc bardzo dzielnie, z dużym duchem i odwagą odpadły po fazie grupowej. Ale cele stawiane przed nimi osiągnęły, zbierając cenne doświadczenie  na kolejne lata.

Gratulacje !!!