Zapraszamy na bardzo prestiżowy  XIII Turniej Karate Tradycyjnego Baltic Cup Gdynia 2023., który odbędzie się w dniu 13 maja 2023 r., w hali sportowej Akademickiego Centrum Sportowego Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni, ul. Grudzińskiego 1.   Nasz klub, a dokładnie sensei Bartosz Domrazek, podjął się wielkiego wyzwania i przy współpracy z Okręgowym Związkiem Karate Tradycyjnego w Gdańsku organizuje znaną w całej Polsce imprezę. Turniej ma już kilkunastoletnią historię i w tym roku odbywa się w Gdyni, więc proponujemy , aby wykorzystać okazję i wziąć udział w wydarzeniu – jako zawodnik lub kibic czy widz. Zawody zaczynają się o godz. 10.30, kiedy to zmagania podejmą najmłodsi, czyli urodzeni w latach 2014 i później. O godz 14.00 startują dzieci urodzone w latach 2013-2010, a o godz. 14.00 rywalizować będą najstarsi zawodnicy. Powodzenia!!!