W dniach 7-8 grudnia 2013, w Pradze (Czechy) odbyły się XXXI Mistrzostwa Europy w Karate Tradycyjnym.Miło Nam poinformować, że reprezentant Naszego klubu, Tomasz Konieczny, zdobył brązowy medal w grupie wiekowej młodzieżowiec w konkurencji fuku-go. Serdecznie gratulujemy pierwszego międzynarodowego sukcesu i życzymy dalszych, bo na pewno będzie ku temu okazja. Wyniki zawodów znajdują się na stronie Polskiego Związku Karate Tradycyjnego. http://www.karate.pl/me_juniorow.php

Tomek jest  tegorocznym wicemistrzem Polski w konkurencji fukugo w grupie młodzieżowiec oraz członkiem Kadry Narodowej.Poza treningami w macierzystym klubie, coraz więcej czasu spędza ostatnio na treningach w Starej Wsi (www.dojostarawies.com)

Jest absolwentem III Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni i obecnie studentem II roku prawa na Uniwersytecie Gdańskim.