W dniu 18 lutego 2023 roku, w Hali Sportowej Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 w Wejherowie odbył się Pomorski Turniej w Karate Tradycyjnym. Pierwsza w tym roku impreza sportowa,  jako sprawdzian i kontrola swoich umiejętności, okazała się bardzo dobrym  startem naszych zawodników. Klub nasz wystawił aż 32 zawodników z trzech sekcji – Dojo Centrum (instruktor Jarosław Domrazek), Dojo Zachód (instruktor bartosz Domrazek) oraz Dojo Karwiny (instruktor Jacek Pobłocki). Wymienimy tylko wyniki najstarszych kategorii wiekowych, gdyż te osoby pretendują do startu w Mistrzostwach Polski:

  • Laura Bebkiewicz – I miejsce w kata i II w kumite młodziczek 5-1 kyu,
  • Antonina Maćkiewicz   – I miejsce w kumite i III w kata młodziczek 5-1 kyu,
  • Wiktor Tarasiuk   – III miejsce w kata  młodzików 5-1 kyu,
  • Natalia Bielicka – II miejsce w kumite i III w fukugo kadetek,
  • Sara Bebkiewicz –  IV miejsce w fukugo kadetek,
  • Małgorzata Patyna – I miejsce w kumite, III w kata i III w fukugo juniorek,
  • Nadia Wlazłowska – IVmiejsce w kumite i IV w fukugo juniorek.

 

 

 

 

 

 

Wyniki Pomorski Turniej w Karate Tradycyjnym 2023