W dniu 24 października 2020 r., w Szkole Podstawowej nr 2 we Włocławku odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików strefy B. Są to najważniejsze zawody dla kategorii młodzika (ur. w 2007-08 r.) i obejmują rywalizacją północne województwa naszego kraju – kujawsko-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie i zachodniopomorskie.  Nasz klub wystawił dwie zawodniczki na co dzień ćwiczące w sekcji Karwiny a te w bardzo dobry sposób zaakcentowały swój start w tej imprezie. W grupie 9-7 kyu Katarzyna Karsznia zdobyła  złoty medal w kata i kumite a w grupie 6-4 kyu Anna Zajko zdobyła brązowy medal w kata i kumite. Cieszymy się i gratulujemy. Liczymy, że Ania Zajko za rok będąc w dalszym ciągu zawodniczką w kategorii młodziczek poprawi i tak wyśmienity, tegoroczny wynik.

Podajemy link do filmu z tego wydarzenia: https://youtu.be/BuQzW2aAr1A

Katarzyna Karsznia (pierwsza z lewej) – I miejsce w Kata i w Kumite w grupie 9-7 kyu.

 

 

Anna Zajko (druga z prawej) – III miejsce w Kata i w Kumite w grupie 6-4 kyu.