Już od wielu lat w okresie Świąt Bożego Narodzenia , w sekcji Karwiny, młodzi karatecy podsumowują pierwszy okres treningowy nowego roku szkoleniowego mini turniejem karate – Gwiazdkowym Turniejem Karate Tradycyjnego. Impreza odbyła się 19 grudnia 2019 r. w średniej sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 46 w Gdyni. Jest ona  skierowana do najmłodszych ćwiczących i ma wymiar innej formy zajęć, odbiegając od żmudnego, codziennego treningu. Jest też taką specyficzną metodą agitacji do systematycznego współzawodnictwa w poważnych zawodach i turniejach, a na praktycznych występach na macie dzieci najszybciej przyswoją zasady i przepisy startów. W tym roku frekwencja dopisała  – impreza trwała od 18.15 do 20.30. Cieszymy się z takiego zainteresowania wydarzeniem i dlatego dla każdego uczestnika była mała nagroda rzeczowa oraz poczęstunek cukierkami osładzającymi nieudane starty. Dla najlepszych były medale, dyplomy i nagrody rzeczowe: czapki, portfeliki, kosmetyczki, kubki i bidony termiczne, worki na buty, smycze, mini piłki do rugby (nagrody rzeczowe przekazali nam Pan Wojciechowski i Pan Dampc – serdecznie dziękujemy).

 

Zawodnicy byli podzieleni na dwie kategorie wiekowe. Oto wyniki:

 

Kategoria dzieci ur.w 2010 r. i młodsi

 K A T A

 1. Wiktor Tarasiuk
 2. Zofia Zeidler
 3. Kinga Ogrodowska
 4. Piotr Rużewicz

 

K U M I T E

 1. Wiktor Tarasiuk
 2. Kinga Ogrodowska
 3. Kinga Nowacka
 4. Piotr Rużewicz

 

Kategoria dzieci ur.w 2008-09 r. 

 K A T A

 1. Anna Zajko
 2. Hanna Jaroszewska
 3. Karol Swędzikiewicz
 4. Zofia Wołyniec

 

K U M I T E

 1. Anna Zajko
 2. Hanna Jaroszewska
 3. Anna Patyna
 4. Paweł Nowacki

 

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, chociażby odwagi, aby wystąpić przed forum i się prezentować – to bardzo trudna decyzja!

Poniżej galeria zdjęć z naszego klubowego turnieju.